Adresimiz: Üniversite Mahallesi Karanfil Sokak No:25/C Parseller Avcılar İSTANBUL ||| Pazartesi – Cumartesi, 08:00 – 19:00 saatleri arası açığız.

Bize Mesaj Atın

Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen bize mesaj atmadan önce sıkça sorulan sorulara göz atın.

Online mağazada hangi ödeme yöntemleri kabul edilir?

Mağazamızda sadece havale ve eft ile ödeme seçeneklerini kabul ediyoruz. Sizlerden kesinlikle kredi kartı ya da banka kartı numarası istemiyoruz.

Teslimat ne kadar sürecek?

Ödemeniz banka hesabımıza geçtikten hemen sonra, siparişe hazırlanacak ve anlaşmalı kargo firmasına teslim edilecek. Tarafımızdan teslimat yapıldıktan sonra kargo firmasının yoğunluğu ve konumunuza göre 1-3 iş günü arasında tarafınıza ulaştırılacaktır.

Sipariş ve sonrası izlenecek yol nedir?

Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan sonra, sistem tarafından verilecek sipariş numarasını açıklama kısmına yazarak banka hesaplarımızdan size uygun olana Eft/Havale gerçekleştireceksiniz. Ödeme ve sipariş işlemleri teyit edildiğinde, üye kaydınızla web sayfamıza girdiğinizde, bu süreçten sonra siparişiniz hazırlanıyor uyarısını göreceksiniz. Ayrıca sisteme girmiş olduğunuz e-posta adresine bu bilgiler gönderilecek. Bu işlemlerden sonra ürünleriniz hazırlanacak ve anlaşmalı kargo firmasına teslim edilecek.

Siparişim için faturayı nasıl alacağım?

Faturanız, siparişinizle birlikte kargoyla tarafınıza ulaştırılacak.