alfa teknik hırdavat

Saygıdeğer Müşterilerimiz, 23 yıldır hizmet verdiğimiz ahşap ve metal sektöründe ALFA TEKNİK HIRDAVAT adı altında 2003 yılında kurduğumuz firmamız, kesici, delici ve şekil verici sarf malzeme ithalatı ve satışı ile sizlerin hizmetinde bulunmaktan onur duymaktadır.

ALFA TEKNİK HIRDAVAT olarak, kendimizi geliştirerek ve sizlerle iştişare ederek gerek çalıştığımız firmalardan, gerekse kendi firmamızın ürünlerinden her geçen gün portföyümüze yeni ürünler ilave ederek ve bu tecrübeyi sizlerle paylaşarak yolumuza devam etmekteyiz.

Başlıca prensibimiz; Sektörümüzdeki mevcut ürünleri en iyi,en kaliteli, en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak ve sattığımız her ürünün arkasında durmaktır.

Bizimle iletişime geçmeniz ve fikirlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız. Üzerinde çalışmamız gereken her şeyi bize söylemek için Bize Ulaşın sayfasını kullanabilirsiniz.

Vizyonumuz

Büyük Türkiye’mizin, sektöründe prestiji en yüksek, en güvenilir, en kaliteli firması olmak.

Stratejimiz

Dünyada kendi dalında lider olan firmalarla iş birliği yaparak, yeni geliştirilen ürünlerin öncü ithalatçısı olmak ve dünyada kendini kanıtlamış ürünleri, en uygun fiyatlarla tedarik ederek, siz değerli müşterilerimizle buluşturmak.

Misyonumuz

Sektörümüzde, kendi il ve bölgesinde söz sahibi firmalarla ilişkilerimizi sağlam temeller üzerine oturtarak; karşılıklı güven içerisinde bayilik ağı kurarak, sağlam bir yapı oluşturmak.